HABERLER

Filli Boya'dan renk ölçer
       Boya sektöründe ilklere imza atan Filli Boya, ColorExpress renklendirme sistemine eklediği “Filli Boya Renk Ölçer" yeni bir dönem başlatıyor. Bu özel sistemle istenilen renk tonunu tanımlamak ve tüm renkleri elde etmek mümkün. ColorExpress Kişiye Özel Renk Üretimi ile; ister bir litre ister yüz litre olsun, istenilen renk, ton ve miktarda boya, Filli Boya'nın Renklendirme Merkezleri'nde kişiye özel olarak hazırlanıyor.
 

ÜRÜN ARAMA

Bulunduğunuz Yer:  Anasayfa
ROCAKALE ZEN Yazdır E-posta

RocaKale - ZENRocaKale, yenilikçi ve sıra dışı çizgisini ZEN lavabo ve küvet ile bir kez daha banyolara taşıyor. Tasarımı ile doğanın denge ve uyumunu yansıtan ZEN, içsel dengeyi yakalamaya yardımcı oluyor.RocaKale’nin Can Yalman ile sürdürdüğü çalışmaların bir eseri olan ZEN, önce lavabosu şimdi ise küveti ile bir konsept oluşturuyor.Doğayı kontrol eden, değiştiren ve şekillendiren bir güce sahip olan su, vücudu kirden arındırmaktan öte ruhu da kaygı ve kötülüklerden uzaklaştırıyor.

ZEN’in konsepti bu Uzakdoğu felsefesinden yola çıkılarak oluşturuldu ve ilk olarak lavabosu ile sunuldu.

İnce iki ayak üstünde, doğal bir kabuk siluetindeki ZEN lavabo, şimdi de küveti ile bütünleşiyor.

Tasarım ve teknolojinin başarılı bir buluşması olan ve free-standing olarak tasarlanan ZEN küvet, geniş banyo alanları için ideal bir ürün.

Küvet, beyaz ve siyah olarak iki renk alternatifi ile sunuluyor. Küvet yine beyaz ve siyah ZEN lavabolarla kombine ediliyor.

Beyaz küvet, ahşap ayaklar üzerinde yükseliyor. İsteğe bağlı olarak hidromasaj sistemi de eklenebilen küvette 24 adet hava jeti bulunuyor.

Böylece vücudun farklı bölgelerine masaj yapılarak kasların gevşemesi ve rahatlaması sağlanıyor.

Baş yastığı ile konforunu daha da arttıran ürün, 4 adet led aydınlatması ile huzur verici bir ortam için tüm detayları sunmuş oluyor.ZEN lavabolar RocaKale’nin Yeni Nesil Armatürler Serisi’nden Kendo’nun yüksek lavabo bataryası ya da duvardan ankastre lavabo bataryaları ile ZEN küvet ise Loft Armatür Serisi’nin yerden ayaklı küvet bataryası ile tamamlanıyor.

Kullanıcılar, ZEN ile günün sonunda arınıyor, yeniden enerji kazanıyor.

Web: www.rocakale.com.tr

 
< Önceki   Sonraki >

ÜRÜN GEZGİNİ

7611 KİRAZ
7611 KİRAZ


37537 MEŞE
37537 MEŞE


3720 MEŞE
3720 MEŞE


3713 MEŞE
3713 MEŞE


3736 AKASYA
3736 AKASYA


Giriş Formu


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

COLOR EXPRES

colorexpres.GIF